KUP DWA PASKI - TRZECI OTRZYMASZ GRATIS Zobacz
Darmowa dostawa od 180,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

FORMY PŁATNOŚCI

W sklepie internetowym ROVICKY za złożone zamówienie mają Państwo możliwość dokonania płatności w następujący sposób:

1. Za pobraniem - w przypadku osób, które założyły swój profil i konto w naszym sklepie, dopuszczamy możliwość wyboru płatności za pobraniem, która może zostać uregulowana u kuriera firmy GLS, który doręczy zamówiony u nas towar (dotyczy tylko klientów, którzy w trakcie zakupów skorzystali z profilu rejestracyjnego, dotyczy tylko zamówień wysyłanych na teren Polski)

2. Płatność kartą kredytową lub on-line
Autoryzacji płatności on-line i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych on-line PayU lub PayPal. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. W przypadku nieotrzymania zapłaty na rachunek ROVICKY podmiotów pośredniczących w transakcji (elektronicznych systemów płatności), zamówienie nie jest uznawane za prawidłowo złożone, co oznacza, że zamówienie nie zostanie zrealizowane. W takiej sytuacji należy złożyć nowe zamówienie.

3. Przelew na rachunek bankowy. Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy podany na stronie sklepu ROVICKY. W tytule prosimy zawrzeć nr zamówienia.

pixel