KUP DWA PASKI - TRZECI OTRZYMASZ GRATIS Zobacz
Darmowa dostawa od 180,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Współpraca dropshipping

DROPSHIPPING genialny pomysł na biznes dla każdego.

TROCHĘ O NAS

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości galanterii oraz akcesoriów, współpracującym na zasadzie sprzedaży hurtowej oraz dropshipping. W ofercie hurtowni znajdują się głównie eleganckie portfele, paski i torebki skórzane, w tym wyroby znanych i cenionych na rynku marek Badura, Monnari, Nobo oraz produkty marek własnych Rovicky, Lorenti, Cavaldi, Always Wild. Dostawca podejmuje współpracę z punktami stacjonarnymi oraz sklepami internetowymi, w tym także z wybranymi sprzedawcami na zasadzie dropshipping. Hurtownia udostępnia wszelkie materiały marketingowe pomocne do promocji sklepu – wysokiej jakości zdjęcia torebek, a także opisy produktów. Profesjonalnie przygotowane produkty można także wystawiać w serwisach aukcyjnych, np. Allegro.

CO TO JEST DROPSHIPPING?

Dropshipping jest bardzo efektywnym i nowoczesnym sposobem sprzedaży przez internet, który polega na przeniesieniu całego procesu logistycznego na hurtownię. Dzięki temu właściciel sklepu oszczędza czas, który może przeznaczyć na promocję lub obsługę klienta.
Taki mechanizm współpracy doskonale sprawdza się przy wielu drobnych produktach, gdzie zapewniony musi być bardzo szeroki asortyment towarów.

DLA KOGO JEST TO ROZWIĄZANIE?

Model taki sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach, które np. wchodzą dopiero na rynek, gdzie właściciele nie mogą pozwolić sobie na duże zatowarowanie ze względu chociażby na ograniczenia finansowe, jak i niedostateczną znajomość branży i rynku.
System będzie odpowiedni także w przypadku większych platformach handlowych, gdzie liczy się dywersyfikacja i bardzo szeroki wybór produktów.

JAKIE SĄ ZALETY DROPSHIPPINGU?

Duży wybór produktów jest dla właścicieli sklepów internetowych zarówno szansą jak i zagrożeniem. Posiadając bardzo szeroki wybór np. portfeli damskich – mamy pewność, że klient znajdzie coś dla siebie. Z drugiej jednak strony utrzymywanie wysokich stanów magazynowych to duże koszty, które trzeba ponieść.
Tutaj idealnie sprawdzi się model dropshippingu, gdzie to właściciel hurtowni bierze na siebie proces magazynowania, inwentaryzację czy ryzyko szybko starzejących się produktów.
Inny niezaprzeczalny plus to proces wysyłki towaru, który również przerzucony jest z właściciela sklepu na hurtownie, nie trzeba zaprzątać sobie głowy np. pakowaniem produktu, podpisywaniem umów z firmami logistycznymi.

CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?

Nie musisz mieć kapitału na kupowanie towaru.
Bez kredytu, bez blokowania pieniędzy.
Nie masz ryzyka, że kupisz towar i go nie sprzedaż.
Biznes szybki i łatwy do uruchomienia.
Nie musisz podpisywać różnych umów.
Nie musisz wynajmować powierzchni magazynowej lub lokalu.
Nie musisz zatrudniać ludzi do pakowania i realizacji wysyłek.
Nie musisz opisywać produktów, robić zdjęć.
Różnorodny i ciągle powiększający się asortyment.
Do Ciebie należy tylko PROMOCJA i MARKETING twojego sklepu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Ponieważ nasi Klienci są dla nas najważniejsi.
Ponieważ dostarczamy jakościowe produkty objęte gwarancją.
Ponieważ stawiamy na elegancję i poczucie dobrego smaku przy wyborze oferowanych produktów.
Ponieważ jesteśmy terminowi i zawsze dotrzymujemy słowa oraz tego co zostało napisane w ofercie.
Ponieważ oferowane przez nas produkty są identyczna jak na zdjęciach.
Ponieważ zapewniamy wysokiej jakości wyroby w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Ponieważ zmieniające się potrzeby naszych Klientów są przez nas ciągle analizowane.
Pozyskaliśmy uznanie wielu dużych polskich firm, które z nami współpracują.
Doświadczenie w branży ponad 15 lat.

JAK ZACZĄĆ?

1. Aby rozpocząć z nami współpracę należy zarejestrować Państwa firmę (należy podać dane osobowe i adresowe) na stronie: www.rovicky.pl KLIKNIJ 

2. Aktywacja konta trwa do 24h. Po dokonaniu rejestracji, prosimy o podanie na adres sklep@rovicky.eu, następujących informacji: imię, nazwisko, nr klienta, nazwa firmy, NIP, dane do wysyłki. Po otrzymaniu tych danych nadamy dla konta status Klienta hurtowego. Na podany w formularzu adres e-mail do 24 h wysyłamy akcept konta dropshipping oraz link do pliku XML lub CSV z feedem produktów.

W razie potrzeby oferujemy pomoc techniczną w integracji. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

3. Sugerowane ceny detaliczne są widoczne bez logowania na stronie naszego sklepu internetowego. Ceny hurtowe są widoczne po zalogowaniu i otrzymaniu od nas statusu Klienta hurtowego.


4. Wysyłka bezpośrednio do Państwa klienta następuje na podstawie otrzymanej od Państwa etykiety firmy kurierskiej lub na podstawie etykiety wygenerowanej przez nasz system. Przy wysyłce za pośrednictwem naszego kuriera koszt wysyłki będzie doliczany do FV, a wysyłkę bezpośrednio do Klienta indywidualnego pobieramy opłat w wysokości 2 zł netto/pojedyncze zamówienie za samą usługę, pakowanie towaru, materiały opakowaniowe.
- Fakturę wysyłamy w pliku pdf na adres e-mail podany przy rejestracji (zbiorczo, kilka razy miesięcznie w zależności od ilości zamówień). Do przesyłki nie dołączamy żadnych materiałów reklamowych.


5. Koszty przesyłki są uzależnione od jej formy, w wysokości odpowiadającej kosztom, które ponosimy przy nadaniu. Nie akceptujemy formy płatności przy odbiorze

6. Zwrot towaru - Towar podlega zwrotowi jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały wskutek używania produktu. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ wysyłamy produkt na zlecenie Firmy, a nie Klienta docelowego.


8. Działamy w oparciu o ogólne zasady obowiązujące w naszym regulaminie - KLIKNIJ Wszystkie sklepy internetowe zainteresowane nawiązaniem współpracy w tym zakresie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 516-648-796 lub mailowego na adres sklep@rovicky.eu
Zadzwoń, napisz - omówimy szczegóły współpracy.

 

 

pixel