KUP DWA PASKI - TRZECI OTRZYMASZ GRATIS Zobacz
Darmowa dostawa od 180,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wiosna – lato 2021 w Rovicky

2021-02-26
Wiosna – lato 2021 w Rovicky

Powoli żegnamy śnieg i mrozy, a witamy słońce, piękną pogodę i znacznie wyższe temperatury. Innymi słowy: wreszcie możemy poczuć podmuch wiosny, jej pierwsze podrygi i jeszcze nieco nieśmiałe przepędzanie zimy. Co to dla nas wszystkich oznacza? Zmianę garderoby!  

Pora sięgnąć po wiosenne dodatki i wzory, zacząć wybudzać swoje stylizacje i w ten sposób odważniej zachęcić wiosnę do wejścia na scenę. Najlepiej będzie zacząć od czegoś, bez czego absolutnie nie jesteśmy w stanie się obejść. Zwłaszcza my, kobiety. Torebki! 

Jedna ze wspomnianych, wewnętrznych kieszonek zamyka się na suwak, będzie więc idealna do przechowywania ważniejszych drobiazgów takich jak, chociażby dokumenty. W drugiej, otwartej, wygodnie umieścisz telefon czy klucze, aby zawsze znajdowały się pod ręką. Oferowany model posiada bardzo wygodne, wysokie uchwyty.

Dodatkowo w zestawie otrzymujesz od nas przypinany za pomocą karabińczyków pasek, umożliwiający noszenie torebki również na ramieniu, czyli, najprościej rzecz ujmując tak, jak sobie zapragniesz lub tak, jak wolisz. Pasek posiada regulację, dzięki czemu będziesz w stanie idealnie dopasować go do swojej sylwetki i wygody.

 

Od czegoś zawsze trzeba zacząć, nic zatem nie stoi na przeszkodzie potraktowaniu naszych torebek-worków jako przyjemnego wstępu do znacznie obszerniejszej wymiany. Ale o portfelach, paskach czy kosmetyczkach (między innymi) opowiemy Wam w następnym poście. Tymczasem zachęcamy do przejrzenia naszej wiosennej oferty torebek.

Na koniec dodamy, że obok niezaprzeczalnych walorów wykończeniowych i najwyższej jakości materiałów wykorzystanych przy produkcji naszych torebek, zadbaliśmy o to, co było wspomniane na samym początku: o piękne, wiosenno-letnie kolory. Żółć, żywa czerwień, pastelowa zieleń, znajdziesz dla siebie dokładnie taki odcień, jakiego szukasz i jakim zechcesz wybić się z tłumu jeszcze przeważających, czarnych czy brązowych kolorów.

Nie warto czekać dłużej, spraw sobie tę przyjemność i poszerz prywatną kolekcję torebek ze sklepu rovicky.eu. 

pixel