KUP DWA PASKI - TRZECI OTRZYMASZ GRATIS Zobacz
Darmowa dostawa od 180,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pomysł na prezent dla niego

2020-12-13
Pomysł na prezent dla niego

Zwykle to właśnie mężczyznom trudniej coś kupić — a może nie tyle kupić, co wpaść na pomysł na praktyczny podarunek, który nie tylko ucieszy oko, ale okaże się również przydatny w codziennym użytkowaniu.

Prawdopodobnie wiele opcji było już wcześniej wykorzystanych. Spinki do mankietów, krawaty, portfele, skarpety, bielizna, inne elementy garderoby. Paski zapewne też, ale przecież nigdzie nie zostało napisane, że istnieje górny limit posiadanych pasków. Ten „dodatek” dawno przestał być tylko podtrzymaniem spodni. I choć nadal możecie zdecydować się na klasyczny model bez jakichkolwiek zdobień, to w naszym asortymencie zajdziecie również bardziej fikuśne propozycje. Tłoczone ornamenty czy subtelne wykończenia bez wątpienia nadadzą charakteru całej stylizacji. 

Macie pełne prawo przewrócić teraz oczami, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy znów nie podkreślili trwałości naszych produktów, w tym przypadku pasków. Wykonujemy je z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej. Pamiętamy jednak, że czasem zaistnieje potrzeba dorobienia dodatkowej dziurki, więc ów skóra nie powinna stwarzać kłopotu w sytuacji tej niewielkiej ingerencji. 

Zdecydowana większość naszych pasków zapina się na tradycyjną klamrę w kolorze srebrnym. Będą doskonale prezentowały się tak do garnituru, jak i bardziej casualowych stylizacji. Zdobienia w postaci przeszyć na krawędziach mogą stanowić ciekawe uzupełnienie zwłaszcza tych zestawów, w których koszula jest gładka i to właśnie takie szczegóły mają zwracać uwagę. Warto też dodać, że jeżeli nasi panowie spisywali się na piątkę z plusem w trakcie całego roku, możemy kupić im zestaw kilku pasków w różnych wariantach.

Srebrna lub złota klamra, czarna lub brązowa skóra, gładki lub zdobiony, słowem: do wyboru, do koloru! Im więcej opcji i kombinacji, tym bardziej zadowolona będzie osoba obdarowana, a przecież o to właśnie chodzi w dawaniu prezentów. O szczerą radość wymalowaną na twarzy tego, komu je wręczamy. 

pixel