KUP DWA PASKI - TRZECI OTRZYMASZ GRATIS Zobacz
Darmowa dostawa od 180,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podróż w dobrym stylu

2023-06-06
Podróż w dobrym stylu

Śmiało można stwierdzić, że zaczął się sezon wakacyjny. Wpisujemy pierwsze urlopy i planujemy bliższe lub dalsze podróże, ciesząc się na samą myśl o nich. Jedyne, czego większość z nas nie lubi, to pakowanie. Ale skoro nie możemy tego uniknąć, to przynajmniej zapakujmy się w porządne rzeczy! My tym razem o kosmetyczkach. ;)

Kosmetyczki podróżne

Choć hotele czy pensjonaty zazwyczaj oferują podstawowe kosmetyki, nie oszukujmy się: wolimy mieć własne, sprawdzone i ulubione. Zazwyczaj nie pakujemy ich luzem, a jednocześnie bywa tak, że w posiadanych już kosmetyczkach zabraknie miejsca. Dlatego przychodzimy z odsieczą — nasze kosmetyczki podróżne są niezwykle pojemne i pakowne, a ponadto wytrzymałe. Zniosą wiele podróży czy to wewnątrz walizki, czy na niej. Model dla siebie znajdą tu zarówno panie jak i panowie — proponujemy nie tylko piękne, wzorzyste warianty, ale również klasyki w stonowanych odcieniach szarości.

Szereg udogodnień

Świadomi tego, jak ważna jest praktyczność i pakowność podróżnych akcesoriów, nie zapomnieliśmy o wyposażeniu naszych kosmetyczek podróżnych w szereg dodatkowych kieszonek. Będą idealnym miejscem do przechowania patyczków czy płatków kosmetycznych, jak również innych pomniejszych przyborów. Pomogą też w lepszej organizacji pakowanych rzeczy.

Marka Peterson

Kosmetyczki podróżne, które oddajemy w ręce naszych klientów, sygnowane są logo marki Peterson. To daje nie tylko nam, ale zapewne też tym z Was, którzy korzystali już z produktów Petersona niezachwianą pewność, że inwestujemy w towar najwyższej jakości, który będzie służył nie tylko podczas pierwszego wyjazdu.

Proponowane przez nas kosmetyczki wykonane są z wytrzymałego poliestru i wyposażone w praktyczny uchwyt na dłoń, znacznie ułatwiający ich transport - zwłaszcza wtedy, gdy nie będą znajdowały się w walizce.

 

Koniec więc z zamartwianiem się czy wszystkie potrzebne kosmetyki zmieszczą się w dotychczasowej kosmetyczce. Inwestując w kosmetyczkę marki Peterson, gwarantujecie sobie pełne zadowolenie na wiele sezonów i okazji wyjazdowych.

 

pixel